ZAUFALI NAM

FIRMOWE PRZEDSZKOLA / ŻŁOBKI

Przyfirmowe miejsce opieki nad dziećmi to doskonałe rozwiązanie dla firm zatrudniających dużą liczbę młodych rodziców. Taki żłobek czy przedszkole pozwoli Twoim pracownikom na spokojną pracę. Wpłynie także na podwyższenie ich motywacji i przywiązania do firmy. Dodatkowo, realizacja takiego projektu wzmacnia wizerunek pracodawcy przyjaznego młodym rodzicom.

Oferujemy kompleksowe przeprowadzenie całego projektu, od zbadania potrzeb poprzez wycenę całej inwestycji i doradztwo prawne, aż do realizacji projektu i późniejszego prowadzenia takiego przedsięwzięcia. Pomagamy w analizie wszystkich ryzyk i korzyści, zaplanować działania oraz sposoby pomiaru efektywności przedsięwzięcia. Odpowiednie dopasowanie zakresu działalności przedszkola czy żłobka do specyfiki działania i potrzeb organizacji jest kluczowym aspektem powodzenia przedsięwzięcia. Poprzez dokładną analizę organizacji oraz prognozę różnych możliwych wariantów realizacyjnych, dajemy pewność, że stworzone centrum opieki nad dziećmi będzie korzystne zarówno dla pracujących rodziców, ich dzieci jak i samego pracodawcy.

Proponujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do specyfiki Twojej firmy, wzorowane na praktykach sprawdzonych w krajach Unii Europejskiej.

Pomagamy firmom w zdobyciu dofinansowania z funduszy europejskich na realizację założenia firmowego przedszkola lub żłobka.

Aby otrzymać więcej informacji umów się na spotkanie z naszym konsultantem.