Wyprawka dla niemowlaka cz.1

Autor
Monika Przybylska-Zawisza
Opublikowano
10.11.2017
Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim:

Na początku tego roku trafiło do nas nietypowe zapytanie ofertowe. Poza znaną nam już dobrze ofertą paczek świątecznych oraz wyprawek dla pierwszoklasistów miałyśmy przygotować ofertę wyprawki dla noworodków. Lepiej trafić nie mogło! Od dłuższego czasu myślałam o przygotowaniu takiego produktu, a teraz dodatkowo sama byłam w ciąży, więc tematyka była mi tym bliższa. Wzięłyśmy się więc do pracy.

I tak powstała kolejna już w naszej ofercie platforma, przeznaczona tym razem dla pracowników-przyszłych rodziców.

Ten wpis to nie tylko opis kolejnego naszego produktu, ale też recenzja kilku produktów w nim zawartych, recenzja na podstawie moich i mojego syna doświadczeń z niektórymi z produktów, które znalazły się w naszej ofercie dla klienta. Ale po kolei.

WYZWANIE DLA ZESPOŁU FEMMERITUM

Pomysł był prosty, dwa rodzaje produktów do wyboru – zestaw wyprawkowy z najpotrzebniejszymi gadżetami oraz fajne, dobrej jakości gadżety dla malucha i jego młodej mamy. Do wyboru, do koloru.

Idea skandynawskich pudełek-łóżeczek była nam znana już od jakiegoś czasu. Dla tych z czytelników, którzy o niej nie słyszeli – fiński rząd od lat już obdarowuje młodych rodziców wyprawkowym pudełkiem-łóżeczkiem, wypełnionymi podstawowymi dziecięcymi akcesoriami i ubrankami. Dość powiedzieć – Finlandia ma najniższy na świecie odsetek SIDS (nagłej śmierci łóżeczkowej). Więcej na ten temat przeczytacie np. TUTAJ. Ale ja nie o tym :). Za Finlandią w kolejnych krajach zaczęły pojawiać się „pudełka na dzieci”, u nas w Polsce też.

Pomysł na taką nietypową wyprawkę przypadł pozostałym dziewczynom w Femmeritum do gustu, pozostało tylko znaleźć odpowiednią firmę. I tak trafiłam na Pana Michała z „Paczuszki Maluszka”. Ich pudełko jest śliczne, wytrzymałe i wykonane z najwyższej jakości materiałów – z powodzeniem przetrwa te kilka miesięcy gdy dziecko może w nim bezpiecznie spać, a potem świetnie nada się do przechowywania zabawek, ubranek czy skarbów. Ja osobiście zamierzam właśnie na zabawki je wykorzystać, szczególnie że idealnie komponuje się z pokojem mojego syna ;).

Jak wygląda pudełko – zobaczcie sami 🙂

W naszej aplikacji przyszły rodzic wybiera sam zawartość pudelka, z kilku przygotowanych przez nas zestawów. Jeżeli jednak nie zdecyduje się na pudełko – ma do wyboru jeden z gadżetów. Przeczytacie o nich w drugiej części tego wpisu 🙂

Co sądzicie o „pudełkach na dzieci”?